Recenze Warhorse Studios

whiteplayer3d whiteplayer3d

Přidáno: 22. února 2018

(naposledy upraveno 24. února 2018)

• Bojový systém
  • Precizně vytvořená krajina, vesnice a města
  • Poutavý příběh
  • Hra je zatím úplně rozbitá, takže trávím spoustu času obcházením chyb, textury se načítají opravdu pomalu
  • Optimalizace by mohla být lepší, obzvlášť na konzolích
  • Kůň se zablokuje u každého křoví, takže jízda krajinou je spíš frustrující
  • Animace obličeje jsou děsivé
  • Lidé jsou pitomý jako ve Skyrimu, je prakticky nemožné se postavit tak aby do vás někdo nevrazil nebo vás nezablokoval v domě a nevynadal vám jací jste idioti

Za cenu AAA titulu, bych řekl že je to skoro drzost se vymlouvat na velikost studia, hře jsem opravdu moc fandil, ale tohle kluci z Warhorse i přes nesporné kvality hry vážně podělali, nezbývá než doufat že se jim to podaří časem opravit.

Pokud se jim hru podaří dát do kupy, tak jim hodnocení upravím, prozatím si lepší hodnocení nezaslouží...

whiteplayer3d whiteplayer3d

Přidáno: 22. února 2018

(naposledy upraveno 26. února 2018)

• Bojový systém
  • Precizně vytvořená krajina, vesnice a města
  • Poutavý příběh
  • Hra je zatím úplně rozbitá, takže trávím spoustu času obcházením chyb
  • Optimalizace by mohla být lepší, obzvlášť na konzolích
  • Kůň se zablokuje u každého křoví, takže jízda krajinou je spíš frustrující
  • Animace obličeje jsou děsivé
  • Lidé jsou pitomý jako ve Skyrimu, je prakticky nemožné se postavit tak aby do vás někdo nevrazil a nevynadal vám jací jste idioti

Za cenu AAA titulu, bych řekl že je to skoro drzost se vymlouvat na velikost studia, a to jsem hře jsem opravdu moc fandil a byl ochotný přehlédnout kdeco, ale tohle kluci z Warhorse i přes nesporné kvality hry vážně podělali, nezbývá než doufat že se jim to podaří časem opravit.

• V balení jsou nevědomky přibaleny 4 pivní podtácky KCD
  • Historie středověkých Čech
  • Chytlavý příběh
  • Dlouhý herní čas
  • Realističnost
  • Cutscény
  • Všechna negativa se dají hře odpustit
  • Je toho hodně...
  • Trochu nechápu k čemu vlastně ta 4 instalační DVD jsou...
  • Bugy a optimalizace
  • Délka instalace - stahování dat

Na začátek:
Instalace hry mě docela překvapila, trvala neskutečně dlouho a když jsem vkládal 4. DVD, instalace byla někde na 10%. Během chvíle po vložení 4. disku se instalace dokončila a aplikace steam, do které se hra musí před instalací připojit začala stahovat cca 30 GB dat což mělo trvat další hromadu času... jelikož jsem ten den měl smůlu s tím že byl Valentýn, nemohl jsem odbít přítelkyni :) a natěšený jsem se k PC dostal velice pozdě. Ten den jsem si již nezahrál... :-D

Hra sama o sobě je velká radost, je velice realistická. Jelikož je zasazena do středověkých Čech a já historii země České vážně můžu, jsem z ní velice nadšený!
Proto jí odpouštím sem tam nějaký bug (zásek na schodech, zásek ve dveřích, levitující kůň atd.) a její špatnou optimalizaci.

Já osobně hru doporučuji, škoda že není vhodná pro děti protože v ní lze zjistit mnoho věcí o historii Čech velice zábavnou formou.

Děkuji

10*/10*

• propracovaný soubojový systém
  • možnost zlikvidovat tábor lapků otrávením jídla
  • plížení / páčení zámků / kapsářství
  • realistické dodržování potřeb postavy
  • reakce postav na popularitu postavy
  • AI působí přirozeně
  • nádherně zpracovaná alchymie
  • výzbroj postavy je silně rozšířená (nevídaně)
  • lukostřelba je na začátku dost děsivá záležitost
  • ze začátku nezvyk na odemykání zámků
  • bugy (na PC spíše k zasmání)

Velmi příjemná změna od jiných RPG her. Je nutné se čas od času zamyslet, co jak udělat. Svět je dostatečně velký, aby se v něm dalo ztratit.

Ověřený zákazník Klíče do her Ověřený zákazník

Zakoupeno v Klíče do her

• žádné fantasy,
  • příběh z českých dějin

• Skvělá grafika
  • české prostředí
  • naučná
  • nový bojový systém
  • celkem dost bugů, ale hratelnost to zásadně neovlivňuje, navíc věřím, že se to vychytá patchema

za mě super, je to trochu přemýšlivější, reálnější witcher 3.

Zakoupeno v JRC Czech

• Reálná hra z tehdejšího života (předpokládám), výborný scénář, trochu náročnější ovládání (než si člověk zvykne) grafika pěkná, příjemná. Česká hra a ještě k tomu kvalitní je srdcová záležitost a ve spojení s českým prostředím paráda.

• Boží
  • Atmosféra
  • Soubojový systém
  • Náročnost
  • Nejsou

Hra je inovativní, atmosférická a příběh je nadstandardně dobrý !!
Maximální spokojenost

• vše

Přidáno: 21. února 2018

• Česká hra z českého prostředí, historicky přesné a poučné.Hezká grafika ,nový soubojový systém, pouze singlplayer hra.
  • V prostředí České zemi , od české firmy, absence českého dabingu je neomluvitelná chyba a ostuda , která ukazuje na naše české řiťolezectví , pro peníze vydělaných navíc, dále na hru která je ve vývoji 6 let spousta bagů a roboticky se chovajících postav, co zase ukazuje na naši typicky českou lenost v práci víc pracovat než se bavit jak je všechno špatně a za málo peněz.

Po dlouhé době skvělá česká hra , kterou si určitě ještě pořídím na svoji PS4 pro až nebude na PSN stát 1699 Kč, protože mě přijde trochu nefér ve srovnání např.(HORIZON,Uncharted,The Witcher 3 , COD WW) které jsou ještě o level až dva lepší a za menší cenu.Co se dabingu týče nejde o to že lidi dnes nerozumí Anglicky ale že se to do téhle hry prostě nehodí, a že u vývojářů zvítězila chamtivost a vypočítavost namísto trochu toho Českého vlastenectví, za které se já nestydím , jsem Čech v České zemi , kde vždy budu mluvit jen Česky , nikoli jako je to dnes moderní začít polovinu věty česky ,končit jí anglickým výrazem s vysloveným Amrickým přízvukem, to se taky lehce může stát že příjdou Číňani a budete potom taky mluvit česko čínsky ??? (asi jo že). Příště by mohli zkusit MAFIE Czech 4 , z českého prostředí námětů a postav z blízké minulosti je myslím dost(uplatnila by se i řada dnešních politiků kterým by mohli rovnou vzít scany obličejů do hry.

Přidáno: 21. února 2018

(naposledy upraveno 23. února 2018)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Zakoupeno v Herní svět

• Uzasna hra , nejde odejit od hry!Poutavy pribeh!

• Prostředí

• RPG mechaniky
  • Občas bugy

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Zakoupeno v Herní svět

• skvělá česká hra z českého prostředí
  • není český dabing

• super hra

• Grafické zpracování
  • Volnost
  • Možnosti (otevřený svět)
  • Český dabing
  • Způsob ukládání
  • Objemné patche (kvůli enginu)

Výborná hra a nejlepší hra za poslední léta. Tato hra je pro každého hráče nutnost.

Zakoupeno v JRC Czech

• Posazavi a holky krev a mliko

Dabing

Zobrazuji 421 - 440 ze 478 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24